Sprawdź i zapoznaj się z szeroką ofertą produktów Optyk Maxima!

Z RADOŚCIĄ DBAMY O TWÓJ WZROK

Sprawdź Ofertę Sieci Salonów Optyk Maxima!

Soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnych soczewek kontaktowych jednodniowych, dwutygodniowych, soczewek miesięcznych, elastycznych soczewek kwartalnych oraz soczewek do stosowania w dzień oraz w nocy kochanych przez użytkowników na całym świecie! Posiadamy soczewki toryczne, które są świetną opcją dla osób borykających się z astygmatyzmem, soczewki kolorowe, progresywne oraz płyny pielęgnacyjne różnych marek i producentów. Optyk Maxima stale uzupełnia asortyment i śledzi nowości pojawiające się na rynku, by zawsze zaskoczyć Klientów czymś wyjątkowym!

Modne i wygodne okulary korekcyjne

W propozycjach Optyk Maxima znajdą Państwo także: eleganckie okulary korekcyjne, z wyróżnieniem na: damskie, męskie, dziecięce, unisex oraz patentki. A także przepiękne okulary markowe : Oakley, Ray-Ban, Vogue, Versace Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Prada i Gucci. Okulary budują wygląd twarzy, a dobrze dobrane, dodają pewności siebie, dlatego zawsze wybieraj oprawki, które odzwierciedlają Twój indywidualny styl! Ze sklepem Optyk Maxima jest to możliwe!

Okulary użytkowe, galanteria i dodatki

Okulary użytkowe to przede wszystkim styl i ochrona oczu, niezbędna w wielu codziennych sytuacjach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okulary przeciwsłoneczne, okulary sportowe oraz okulary ochronne tj. okulary laboratoryjne, do solarium, okulary do makijażu oraz osłony boczne. Posiadamy także produkty galanteryjne, przeznaczone do pielęgnacji i właściwego przechowywania szkieł czy okularów. Są to akcesoria takie jak: chusteczki czyszczenia zabrudzeń powstałych na okularach, ściereczki, ozdobne łańcuszki i sznureczki dla bezpiecznego noszenia okularów, futerały, taśmy sportowe, a także płyny do czyszczenia szkieł.

Bestsellery Optyk Maxima

Zobacz nasze popularne i najchętniej wybierane produkty!

Dowiedz się wiecej

ACUVUE OASYS 6 SZTUK
78.00
Więcej

Bestseller

ULTRAFLEX PREMIER 1 SZT
20.00
Więcej

Bestseller

OKULARY EMPORIO ARMANI
390.00
Więcej
OKULARY RAY BAN
351.00
Więcej
ETUI BLACK QUEEN
40.00
Więcej

Bestseller

ŚCIERECZKA HAYNE
45.00
Więcej
OKULARY RAY BAN 153/7V
600.60
Więcej

Promocja

BOSTON SIMPLUS 120 ML.
35.00
Więcej

Producenci

W sklepie Optyk Maxima