Salony Optyczne Maxima - Praca

Dlaczego Optyk Maxima?

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji, dopasowana do Twoich potrzeb, zorientowana na Twój rozwój.

Salony Optyk Maxima szukają pracowników!

Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę! Salony Optyk Maxima poszukują osób do pracy na stanowisko Optometrysta/Refrakcjonista.
 Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i odpowiedzialną, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Sprawdź nasze oferty i dołącz do zespołu Optyk Maxima! Czekamy na Twoje CV!

Kariera z przyjemnością

Praca zawodowa stanowi płaszczyznę zaangażowania i poczucia bezpieczeństwa, źródło satysfakcji i motywacji do działania, jest też wspaniałym środkiem do wzrostu osobistego i rozwoju kompetencji. Praca zawodowa obejmuje często ⅓ doby, stanowi źródło dochodów i w pewien sposób określa człowieka. Znając wagę tych argumentów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom związanym z odpowiednim doborem miejsca zatrudnienia i współpracy.

25 lat doświadczenia

Optyk Maxima to firma z 25-letnim doświadczeniem w branży optycznej i okulistycznej, nastawiona na rozwój, podnoszenie kompetencji i profesjonalizm usług. Posiadamy sieć salonów optycznych w woj. opolskim, zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży, dzięki czemu naszym klientom oferujemy profesjonalny i kompleksowy wachlarz usług, które wciąż poszerzamy. Dołącz do najlepszych – wyślij nam swoją aplikację.

Profesjonalna kadra

Nasi pracownicy i partnerzy to ludzie ambitni i profesjonalni, dla których praca stanowi wyzwanie, pasję i chęć niesienia pomocy. Wiemy także, jak ważna jest dobra atmosfera oraz jakość wykonywanych usług, a także poziom wynagrodzeń dopasowany do umiejętności i postaw każdego pracownika. Dlatego jeżeli szukasz stabilnej i rozwojowej pracy w prestiżowej branży z przyszłością, zaaplikuj i wyślij nam swoje CV– niezależnie od rekrutacji rozpatrzymy Twoją aplikację.

3 edycja plebiscytu na pracodawcę roku!

Jest nam niezmiernie miło, że możemy pochwalić się zajęciem pierwszego miejsca w plebiscycie na Pracodawcę Roku w kategorii: małe przedsiębiorstwo!
Była to już 3 edycja plebiscytu : Pracodawca Roku, ogłoszonego przez Telewizję Kędzierzyn Koźle i Miesięcznik Dobra Gazeta. W plebiscycie wzięło udział 46 przedsiębiorstw i oddano ponad 2,1 tys. głosów! Zajęcie pierwszego miejsca to wielkie wyróżnienie dla Salonów Optyk MaXima! Dziękujemy!

Aplikuj o pracę w Salonach Optyk Maxima

Stanowisko (wymagane)
OptymetrystaRefrakcjonista

Aktualne Oferty pracy
Aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja do naszego zespołu.