Salony Optyczne Maxima - Praca

Dlaczego Optyk Maxima?

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji, dopasowana do Twoich potrzeb, zorientowana na Twój rozwój.

Kariera z przyjemnością

Praca zawodowa stanowi płaszczyznę zaangażowania i poczucia bezpieczeństwa, źródło satysfakcji i motywacji do działania, jest też wspaniałym środkiem do wzrostu osobistego i rozwoju kompetencji. Praca zawodowa obejmuje często ⅓ doby, stanowi źródło dochodów i w pewien sposób określa człowieka. Znając wagę tych argumentów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom związanym z odpowiednim doborem miejsca zatrudnienia i współpracy.

25 lat doświadczenia

Optyk Maxima to firma z 25-letnim doświadczeniem w branży optycznej i okulistycznej, nastawiona na rozwój, podnoszenie kompetencji i profesjonalizm usług. Posiadamy sieć salonów optycznych w woj. opolskim, zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży, dzięki czemu naszym klientom oferujemy profesjonalny i kompleksowy wachlarz usług, które wciąż poszerzamy. Dołącz do najlepszych – wyślij nam swoją aplikację.

Profesjonalna kadra

Nasi pracownicy i partnerzy to ludzie ambitni i profesjonalni, dla których praca stanowi wyzwanie, pasję i chęć niesienia pomocy. Wiemy także, jak ważna jest dobra atmosfera oraz jakość wykonywanych usług, a także poziom wynagrodzeń dopasowany do umiejętności i postaw każdego pracownika. Dlatego jeżeli szukasz stabilnej i rozwojowej pracy w prestiżowej branży z przyszłością, zaaplikuj i wyślij nam swoje CV– niezależnie od rekrutacji rozpatrzymy Twoją aplikację.

Aplikuj o pracę w Salonach Optyk Maxima

Aktualne Oferty pracy
Aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja do naszego zespołu.