Optyk Maxima – Głogówek
Salon Optyczny

Otwarty w 2010 roku jako drugi w sieci Salonów Optyk Maxima. W Głogówku świadczymy usługi doradztwa w zakresie doboru soczewek kontaktowych oprawek okularowych. Dopasujemy produkty do Twoich potrzeb, możliwości i Twojego stylu życia.

Nr telefonu: 77 553 13 37
Adres email: glogowek@optyk-maxima.pl

  • Godziny otwarcia:

    Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

  • Adres:

    ul. Szkolna 2B
    48-250 Głogówek

Co nas wyróżnia
Dlaczego nasi klienci wybierają Salony Optyk Maxima!

Serwis i naprawa oprawek

Świadczymy usługi serwisowe w zakresie naprawy i konserwacji oprawek oraz montażu szkieł w oprawkach dostarczanych przez klientów.

Learn more

Duża dostępność produktów

W naszej ofercie znajduje się kilkaset modeli oprawek. Produkt, które nie są dostępne w sklepie zamówimy dla Państwa nawet na następny dzień!

Learn more

Krótki czas oczekiwania

Nasi pracownicy dokonują wszelkich starań aby czas Państwa oczekiwania na badania, konsultacje czy realizację zamówień był jak najkrótszy.

Learn more

Profesjonalna kadra

Zarówno nasi specjaliści jak i doradcy to profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym w branży optycznej.

Learn more

Kompleksowa obsługa

Nasi doświadczeni i wyspecjalizowani doradcy pomogą Państwu dopasować soczewki i okulary zależnie od Państwa potrzeb i możliwości.

Learn more

Gwarancja producenta

Wszystkie oprawki w naszych salonach objęte są gwarancją producenta na okres nawet do dwóch lat! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Learn more

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!