Badania w naszych gabinetach

Pacjentów naszych gabinetów optycznych traktujemy z największym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem. Badania optometryczne, okulistyczne i wizyty kontrolne prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, przy pomocy nowoczesnego sprzętu optycznego.
Badanie okulistyczne

Badanie okulistyczne

Zapraszamy na badanie okulistyczne w skład których wchodzi między innymi : badanie dna oka, badanie w lampie szczelinowej, badanie ciśnienia...

Dowiedz się więcej
Badanie optometryczne

Badanie optometryczne

Badanie obejmuje wywiad, badanie wstępne, badanie ostrości wzroku, ocenę stanu układu wzrokowego, określenie wady wzroku i wyznaczenie...

Dowiedz się więcej
Dobór i aplikacja soczewek

Dobór i aplikacja soczewek

Na kompletne badanie składają się między innymi: profesjonalne badanie pod kątem doboru właściwych parametrów i rodzaju soczewek dla...

Dowiedz się więcej
Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna

Badanie trwa ok 40 min. Skierowane jest do pacjentów, którzy są już użytkownikami soczewek kontaktowych, a zależy im na ocenie lub zmianie...

Dowiedz się więcej

Zarezerwuj badanie lub konsultację

Usługi doradztwa i serwis

Klientów naszych salonów optycznych traktujemy z największym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem. Nasi wykwalifikowani doradcy stale podnoszą swoje kwalifikacje i śledzą bieżące trendy mody okularowej, dzięki czemu pomogą Państwu dopasować oprawki okularowe oraz soczewki kontaktowe dokładnie na miarę Państwa potrzeb. Świadczymy również usługi serwisowe oprawek okularowych oraz możliwość zamontowania dowolnych szkieł korekcyjnych w Państwa obecnych oprawkach.
Usługa doboru okularów

Usługa doboru okularów

Przy wyborze opraw okularowych nasi sprzedawcy, którzy odbywają profesjonalne szkolenia, wezmą pod uwagę nie tylko oczekiwania klienta, jego wadę...

Dowiedz się więcej
Usługa serwisowa okularów

Usługa serwisowa okularów

Na konserwację i serwisowanie okularów składają się między innymi usługi: dopasowania oprawek (poprawki wynikające z dłuższego użytkowania)...

Dowiedz się więcej
Montaż szkieł w oprawkach

Montaż szkieł w oprawkach

W naszej pracowni montowaniem szkieł w oprawach zajmuje się tylko wykwalifikowany personel. Do montażu soczewek okularowych wykorzystujemy...

Dowiedz się więcej

Wpółpracujemy z Kliniką Nova
Salony Optyk Maxima od lat współpracują z kliniką Nova

Zakres współpracy:

Współpraca z kliniką Nova idealnie uzupełnia nasze usługi oferując np. zabiegi usunięcia zaćmy i zaawansowaną diagnostykę.

Nasza współpraca stale się rozwija co pozwala zapewnić Państwu pełną gamę usług.

Dlaczego Optyk Maxima

Przekonaj się, dlaczego nasi klienci wybierają właśnie Salony Optyk Maxima i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Korzystając z naszych usług masz pewność, że powierzyłeś swój wzrok specjalistom i wykwalifikowanym doradcom.

Serwis i naprawa oprawek

Świadczymy usługi serwisowe w zakresie naprawy i konserwacji oprawek oraz montażu szkieł w oprawkach dostarczanych przez klientów.

Duża dostępność produktów

W naszej ofercie znajduje się kilkaset modeli oprawek. Produkt, które nie są dostępne w sklepie zamówimy dla Państwa nawet na następny dzień!

Krótki czas oczekiwania

Nasi pracownicy dokonują wszelkich starań aby czas Państwa oczekiwania na badania, konsultacje czy realizację zamówień był jak najkrótszy.

Profesjonalna kadra

Zarówno nasi specjaliści jak i doradcy to profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym w branży optycznej.

Kompleksowa obsługa

Nasi doświadczeni i wyspecjalizowani doradcy pomogą Państwu dopasować soczewki i okulary zależnie od Państwa potrzeb i możliwości.

Gwarancja producenta

Wszystkie oprawki w naszych salonach objęte są gwarancją producenta na okres nawet do dwóch lat! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Alcon
Cooper Vision
Armani
Dolce&Gabbana
Tonny
Menrad
Morgan
Mexx
Vouge
Davidoff
Joop!
Jaguar
Tous
CH
Guess
JZO
Szajna
Oakley
FURLA
hoya
acuvue
sunoptic
rayban
J&J
baush&lamb

Subskrybuj nasz newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w naszych salonach Optycznych. Wybierz produkty, które najbardziej Cię interesują i wpisz swój adres email aby dołączyć do wybranej listy mailingowej.

Info o soczewkach:

Info o okularach: