RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

OPTYK-MAXIMA.PL

Liczy się wsparcie!

Mówi się, że działania charytatywne stały się modne. Dla nas zawsze były naturalne. Wsparcie lokalnych społeczności, dołączanie się do wspólnego działania, sprawianie radości i oferowanie pomocy innym to naturalne odruchy każdego człowieka, firmy i instytucji. W Salonach Optyk Maxima uważamy pomoc za obowiązek i chcemy dzielić się tym, co mamy: wspierać, kibicować i pomagać innym w miarę naszych możliwości! Wierzymy, że zasiane dobro wraca!

Biegi Koziołków

Każdego roku wspieramy Bieg Koziołków, maraton organizowany przez Urząd Miasta Kędzierzyna-Koźla oraz przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem Prezydenta Miasta, który ma na celu promocję Kędzierzyna-Koźla oraz integrację jego mieszkańców podczas wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji. Salony Optyk Maxima z dumą dołączyły do tej inicjatywy, biorąc udział w zabawie i organizując bezpłatne badania wzroku w mobilnej stacji optycznej!

We are equal!

Wsparcie tej niesamowitej akcji dał Salonom Optyk Maxima wiele dobrej energii. We are equal to decyzja dwóch mężczyzn, Piotra z Warszawy i Krisa z Darlington, o przepłynięciu łodzią wiosłową z Polski do Anglii. Lubimy takie wyzwania. Śmiałkowie płynęli, by udowodnić, że pomiędzy ludźmi i w realizacji marzeń nie ma żadnych przeszkód! Jedyna bariera jest w nas samych. Aby ją pokonać, liczą się chęci, determinacja, siła, sprawność, wola zwycięstwa i przyjaźń. Bardzo wspierają takie akcje

Jesteśmy chętni do pomocy!

Jeżeli w pobliżu odbywa się ciekawa inicjatywa społeczna, prawdopodobnie spotkasz na niej Salony Optyk Maxima! Maratony, Biegi Pamięci Powstańców Śląskich, Charytatywne Biegi Mikołajkowe, Koncerty, Miejskie Pikniki Seniora, akcje edukacyjne czy zbiórka używanych okularów dla ludzi ze słabym wzrokiem w krajach Trzeciego Świata? Oczywiście! Jesteśmy otwarci i zawsze chętni do działania, ponieważ pomoc to nie tylko świetna zabawa ale i czysta przyjemność. Bo razem możemy więcej!

Zobacz dyplomy

Zobacz relacje

z akcji i eventów objętych patronatem Salonów Optyk Maxima

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!