Salony Optyczne Maxima - Współpraca Biznesowa

Szeroka oferta współpracy
Każdego dnia pomagamy zadbać o wzrok pracownikom firm, instytucji, podopiecznym placówek oświatowych, a także uczniom i studentom prywatnych i publicznych szkół oraz uczelni wyższych.

Współpraca Biznesowa

Oferta Sieci Salonów Optyk Maxima

DLA FIRM

Pracownicy, którzy wykonują obowiązki zawodowe przy komputerze, mają prawo do refundowania, to jest żądania zwrotu całości bądź części kosztu okularów korekcyjnych od swojego pracodawcy, jeżeli posiadają wadę wzroku, a stosowanie okularów zaleci lekarz okulista. W związku z tym zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, ponieważ wspólna strategia pozwala na wypracowanie najkorzystniejszych dla obu stron warunków współpracy.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY

W miejscach pracy, które w sposób szczególny narażają pracownika na uszczerbek na zdrowiu, w tym na utratę wzroku, konieczne jest stosowanie szczególnej ochrony. W ofercie Salonów Optyk Maxima znajdziecie Państwo okulary ochronne klasyczne i korekcyjne, oraz osłony boczne przeznaczone do pracy w specyficznych warunkach narażenia wzroku na uszkodzenia.

LABORATORIA I SOLARIA

Zmierzając w stronę różnorodnych potrzeb zawodowych i konsumenckich, ofertą biznesową objęte są również specjalistyczne okulary laboratoryjne, oraz okulary do solarium.

A co możemy zrobić dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami już teraz i zapytaj o szczegóły współpracy.

Formularz kontaktowy

Kontakt:

Specjalista ds. Współpracy: Magdalena Masztalik

Adres email: m.masztalik@optyk-maxima.pl

Telefon: +48 609 203 452

Przekonaj się, dlaczego nasi klienci wybierają właśnie Salony Optyk Maxima i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Korzystając z naszych usług masz pewność, że powierzyłeś swój wzrok specjalistom i wykwalifikowanym doradcom.

Subskrybuj nasz newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w naszych Salonach Optyk Maxima. Wybierz produkty, które najbardziej Cię interesują i wpisz swój adres email aby dołączyć do wybranej listy mailingowej.

Info o soczewkach:

Info o okularach: