Zapraszamy!

W naszych Salonach Optycznych nie tylko znajdziesz tę jedyną – parę okularów czy soczewek, ale też wykonasz precyzyjne, kompleksowe badanie optometryczne pod okiem wykwalifikowanego profesjonalisty. Przekonaj się jak dobrzy jesteśmy.

Salony Optyk Maxima

Zarezerwuj wizytę.

Historia Firmy

1993r.

Rozpoczęcie działalności

W 1993 roku miało miejsce otwarcie pierwszego salonu optycznego, należącego obecnie do sieci Salonów Optyk Maxima, przy ul. Grunwaldzkiej 16 w Kędzierzynie-Koźlu.

2010r.

Rozwój działalności

Do naszego salonu przyjeżdżało mnóstwo klientów z ościennych miejscowości – to był dla nas wyraźny sygnał do działania. W 2010 roku podjęliśmy decyzję o rozwinięciu działalności poza Kędzierzynem-Koźlem. Drugi Salon Optyczny pod szyldem Maxima otworzyliśmy w połowie 2010 roku w Głogówku.

2011 r.

Otwarcie Salonu w Koźlu

Z początkiem 2011 roku, płynąc na fali dynamicznego wzrostu i w odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów otworzyliśmy w Koźlu, przy ulicy Marii Konopnickiej 1 nasz trzeci Salon Optyczny.

2011 r.

Trzeci Salon w Kędzierzynie-Koźlu

Lata 2010 – 2011 przyniosły gwałtowny wzrost branży optycznej w całej Polsce. W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów otworzyliśmy w Kędzierzynie-Koźlu nasz trzeci Salon Optyczny, przy ulicy Kozielskiej 36.

2013 r.

Dziesięciolecie firmy i otwarcie Salonu w Strzelcach Opolskich

Dwadzieścia lat od momentu powstania pierwszego salonu pozwoliło nam ugruntować swoją pozycję na rynku optycznym w Kędzierzynie-Koźlu i okolicznych miejscowościach. Zdobyte na przestrzeni dwóch dekad doświadczenie zaowocowało otwarciem w 2013 roku kolejnego Salonu Optyk Maxima w Strzelcach Opolskich, przy ulicy Powstańców Śląskich 4.

2016 r.

Otwarcie Salonu w Galerii Odrzańskie Ogrody

Od początku istnienia firmy staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego naturalnym krokiem w rozwoju firmy było dla nas otwarcie w 2016 roku, trzeciego w Kędzierzynie Salonu Optyk Maxima, mieszczącego się w Galerii Odrzańskie Ogrody przy ul. Armii Krajowej 38

2017 r.

Poszerzenie działalności o Salon w Gogolinie

Od sierpnia 2017 roku prowadzimy również Salon i Gabinet Optyczny w Gogolinie, przy ul. Alei Św. Urbana. Jest to kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju i wzrostu. Staramy się nieprzerwanie kontynuować tradycję od 1993 roku.

2019 r.

Otwarcie Salonu w Raciborzu oraz Kędzierzynie Koźlu

Ten rok również był dla nas czasem rozwoju. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powstały nowe salony Optyk-Maxima. Dzięki zaangażowaniu i pracy 10 maja otwarty został zupełnie nowy salon optyczny Optyk-Maxima w Raciborzu przy ulicy Opawskiej 34, a 8 listopada nastąpi wielkie otwarcie salonu w Kędzierzynie Koźlu.

Subskrybuj nasz newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w naszych salonach Optycznych. Wybierz produkty, które najbardziej Cię interesują i wpisz swój adres email aby dołączyć do wybranej listy mailingowej.

Info o soczewkach:

Info o okularach: