Twój styl, Twoje okulary!

Pokaż nam, jak okulary podkreślają Twoją osobowość i zgarnij nagrody!

Lubisz swój styl?

Masz w sobie żyłkę projektanta, a inni podziwiają Twój gust, szyk i oko? A może kochasz obiektyw, bo wyglądasz w kadrze bosko? Weź udział w naszej zabawie! Bądź kreatywna/y i pokaż, jak pięknie wyglądasz w okularach!

Wyślij nam zdjęcie w okularach Optyk Maxima

Okulary są tym elementem garderoby, który podkreśla charakter oraz kreuje wygląd. Wyślij nam zdjęcie w okularach zakupionych w Salonach Optyk Maxima, zaprezentuj swój styl i odbierz bon podarunkowy na nowe zakupy!

Odbierz bon o wartości 50 zł i 100 zł!

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną nagrodzone bonem podarunkowym o wartości 50 zł lub 100zł*, wezmą udział w głosowaniu i zawalczą o nagrodę dodatkową przyznawaną raz na kwartał!

Zachęć znajomych do głosowania!

Udostępnij fotkę z linkiem do zabawy i hasztagiem #twójstyltwojeokulary na swoim profilu społecznościowym i zachęć znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie. Każdy głos zbliża Cię do extra nagrody i tytułu mistrza stylu!

Wygraj dodatkowe 500 zł!

Raz na kwartał, osoba z największą ilością reakcji pod zdjęciem otrzyma bon podarunkowy o wartości 500 zł! Nagroda będzie przyznana niezależnie od tego, gdzie zostały zakupione Twoje okulary!

Dodatkowy kupon rabatowy

Dodatkowa motywacja do nadsyłania zdjęć! Nie ma znaczenia czy okulary zostały zakupione w Salonach Optyk Maxima. Raz na kwartał osoba z największą ilością polubień pod zdjęciem otrzyma bon podarunkowy o wartości 200zł do realizacji w Salonach Optyk Maxima!

Zagłosuj na zdjęcie!Zobacz poprzednie edycje

Zasady konkursowe

Aby wziąć udział w zabawie:

  • prześlij nam zdjęcie w okularach za pomocą poniższego formularza;
  • udostępnij fotografię na swoim profilu społecznościowym z hasztagiem #twójstyltwojeokulary;
  • zachęć znajomych do głosowania na zdjęcie.

* Nagrody główne, bony podarunkowe o wartości 50 zł otrzymają wszystkie osoby biorące udział w zabawie, posiadające dowód zakupu okularów w Salonach Optyk Maxima. Osoby, które prezentują na zdjęciu markowe okulary zakupione w Salonach Optyk Maxima otrzymają bon o wartości 100 zł.

Raz na kwartał wręczymy nagrodę dodatkową, bon podarunkowy o wartości 500 zł osobie z największą ilością reakcji pod zdjęciem. Nagroda zostanie przyznana niezależnie od miejsca zakupu okularów.  

Wyślij nam swoje zdjęcie w okularach