Salony OPTYK maXima w VIII Biegu Koziołków!


 

Dziesięciokilometrowa przebieżka ulicami centrum i alejkami kędzierzyńskiego parku w tym roku była nad wyraz udana. Piękna pogoda, setki uczestników, poczciwe cele i fantastyczna zabawa: nie mogło nas tam zabraknąć!

Flagowa impreza Kędzierzyna-Koźla z roku na rok przyciąga coraz większe grono uczestników! Już po raz VIII na dystansie 5 i 10 km ścigali się zaprawieni w boju mieszkańcy Kędzierzyna i innych okolicznych miast! Wydarzenie zatacza coraz większe kręgi i zyskuje posłuch w okolicy. Główne zawody odbyły się po biegach dzieci. Zwycięzcą wyścigu na trasie 5 kilometrów został pan Krzysztof Krzemień z Makowa, a najlepszym uczestnikiem dystansu na 10 km okazał się być Adam Jamiński z Tychów. Obu panom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy kondycji, odwagi i zaciętości!

Salony OPTYK maXima jak co roku włączyły się w partnerską organizację wydarzenia: sponsorowaliśmy część nagród, zachęcaliśmy uczestników do dbania o zdrowie, wykonywaliśmy bezpłatne badania optyczne w naszej mobilnej stacji OPTYK maXima, rozdaliśmy bony podarunkowe i pełną parą uczestniczyliśmy w zabawie! A ta była przednia! Nawet jedna z członkiń naszej załogi wzięła udział w biegu na 5 km!

Kochamy łączyć przyjemne z pożytecznym i podczas wspólnej zabawy zachęcać do zdrowego stylu życia. W końcu zdrowe jest najważniejsze. Już czekamy na IX Biegi Koziołków i kolejną dawkę eventów od KS “Koziołek”!